Terminarz – Śródmieście

luty 2023

pon. wt. śr. czw. pt. sob. niedz.
1
2
  • 17:00 Rozpoczęcie kursu popołudniowego (on-line)
3
4
5
6
7
8
9
10
  • 17.00 Rozpoczęcie kursu weekendowego
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
  • 17.00 Rozpoczęcie kursu weekendowego
25
26
27
28

Prawo jazdy – Warszawa Śródmieście

Jeśli mieszkasz na terenie dzielnicy Warszawa Śródmieście i szukasz profesjonalnej szkoły jazdy, która solidnie przygotuje cię do egzaminu państwowego na prawo jazdy kat. B, cieszymy się, że do nas trafiłeś! Szkoła Jazdy Enigma to miejsce przyjazne przyszłym kierowcom, w którym zdobędziesz wszystkie umiejętności teoretyczne i praktyczne niezbędne do bezpiecznego prowadzenia samochodu.

Szkoła Jazdy stawiająca na praktykę

Nasi instruktorzy dużą wagę przywiązują do tego, by kursanci Szkoły Jazdy Enigma byli nie tylko doskonale przygotowani w zakresie wiedzy teoretycznej, lecz przede wszystkim, by potrafili wykorzystać ją w praktyce. Zależy nam szczególnie na tym, byś poczuł się pewnie za kółkiem i nie bał się prowadzić samochodu po zdaniu egzaminu państwowego. Warszawa Śródmieście nie jest łatwą dzielnicą do jazdy, dlatego dokładamy wszelkich starań, byś nauczył się szybko podejmować decyzje i instynktownie reagował na zastane warunki na drodze. Udowadniamy, że prowadzenie samochodu jest nie tylko umiejętnością praktyczną, lecz przede wszystkim czystą przyjemnością.

Kompleksowe kursy podstawowe, rozszerzone i doszkalające

Nasza Szkoła Jazdy jest miejscem, w którym uczymy przyszłych kierowców od podstaw, oferując 30-godzinny kurs teoretyczny, a także kompleksowe kursy podstawowe i rozszerzone składające się z części teoretycznej i praktycznej. Nasza oferta obejmuje również nowoczesny kurs podstawowy z automatyczną skrzynią biegów. Oprócz tego oferujemy także jazdy doszkalające dla kursantów, którzy pragną sprawdzić swoje umiejętności przed egzaminem państwowym na prawo jazdy. Nasi doświadczeni instruktorzy pomogą ci doszkolić manewry, ocenią twoje umiejętności i doradzą, na co zwrócić szczególną uwagę podczas egzaminu. Pomożemy również przełamać barierę przed prowadzeniem, kładąc nacisk przede wszystkim na manewry najbardziej problematyczne dla danego klienta.

Gdzie jesteśmy? Mieszkańców dzielnicy Warszawa Śródmieście zapraszamy do Ośrodka Szkolenia Kierowców Enigma przy Al. Solidarności 117 lok. 311.