Terminarz – Praga Południe

marzec 2023

pon. wt. śr. czw. pt. sob. niedz.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
  • 17:00 Rozpoczęcie kursu popołudniowego (stacjonarne i on-line)
10
11
12
13
14
15
16
17
  • Godz:17:00 ROZPOCZĘCIE KURSU WEKENDOWEGO (stacjonarne i on-line)
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
  • 17:00 Rozpoczęcie kursu popołudniowego (stacjonarne i on-line)

Kurs prawa jazdy kat. B – Warszawa Praga Południe

Mieszkasz na terenie dzielnicy Warszawa Praga Południe? Świetnie się składa, gdyż w twojej okolicy znajduje się nasza Szkoła Jazdy, która pomoże ci podejść do egzaminu państwowego pewnie i bez stresu! Kurs prawa jazdy w naszej szkole pozwoli ci zdobyć umiejętności teoretyczne i praktyczne, które są niezbędne do prowadzenia samochodu i zdania egzaminu państwowego. Jeśli szukasz szkoły, która kładzie duży nacisk na kompleksowe kształcenie przyszłych kierowców, nauka jazdy w Enigmie jest wyborem, którego nie pożałujesz!

Kompleksowy kurs prawa jazdy

Nauka jazdy w Ośrodku Szkolenia Kierowców Enigma to zarówno zajęcia teoretyczne, jak i praktyczne. Teoretyczny kurs prawa jazdy obejmuje 30 godzin zajęć oraz dostęp do materiałów szkoleniowych, które kursant otrzymuje w cenie szkolenia. Z kolei praktyczny kurs prawa jazdy to 30 lub 40 godzin zajęć z instruktorem, w zależności od wybranego kursu – podstawowego lub rozszerzonego. Nowością w naszej ofercie jest również kurs prawa jazdy z automatyczną skrzynią biegów, który cieszy się dużą popularnością wśród naszych klientów z dzielnicy Warszawa Praga. Przykładamy dużą wagę do tego, by nasi kursanci czuli się za kółkiem pewnie i bezpiecznie, dlatego podczas zajęć praktycznych staramy się przygotować przyszłych kierowców na każdą sytuację, jaką mogą napotkać na drodze.

Jazdy doszkalające – Warszawa Praga

W ofercie Ośrodka Szkolenia Kierowców Enigma znajdują się również jazdy doszkalające, z których najczęściej korzystają nasi kursanci potrzebujący dodatkowych godzin praktycznych przed egzaminem państwowym. Zdajemy sobie sprawę z tego, że Warszawa Praga jest dzielnicą trudną do jazdy, dlatego dokładamy wszelkich starań, byś poczuł się bezpiecznie i pewnie jako kierowca.

Gdzie jesteśmy? Mieszkańców dzielnicy Warszawa Praga Południe zapraszamy do Ośrodka Szkolenia Kierowców Enigma przy ul. Grochowskiej 194/196.