Terminarz – Targówek

luty 2023

pon. wt. śr. czw. pt. sob. niedz.
1
2
  • 17:00 Rozpoczęcie kursu popołudniowego (stacjonarne i on-line)
3
4
5
6
7
8
9
10
  • Godz:17:00 ROZPOCZĘCIE KURSU WEKENDOWEGO (stacjonarne i on-line)
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
  • Godz:17:00 ROZPOCZĘCIE KURSU WEKENDOWEGO (stacjonarne i on-line)
25
26
27
28

Prawo jazdy – Warszawa Targówek

Jeśli dzielnicą, w której mieszkasz, jest Warszawa Targówek, i szukasz profesjonalnego ośrodka szkolenia kierowców, który kompleksowo przygotuje cię do egzaminu państwowego, Szkoła Jazdy Enigma jest miejscem, które koniecznie powinieneś odwiedzić! Najlepsi instruktorzy w Warszawie cierpliwie przekażą ci zdobywaną przez lata wiedzę zamkniętą w pigułce, by nauka jazdy była nie tylko ciekawa i przyjemna, lecz przede wszystkim efektywna. Zapraszamy wszystkich mieszkańców dzielnicy Targówek do skorzystania z kompleksowej oferty szkolenia kierowców.

Auto szkoła prowadzona przez kierowców z pasją

Jesteśmy pasjonatami czterech kółek, dlatego cieszymy się, że możemy dzielić się naszą pasją i szkolić kolejne pokolenia odpowiedzialnych kierowców. Nasza auto szkoła to miejsce, w którym poznasz teoretyczne podstawy niezbędne do poruszania się po drodze, a także rozwiniesz umiejętności praktyczne, które pozwolą ci zdobyć upragnione prawo jazdy. Aby skorzystać z oferty, jaką oferuje nasza auto szkoła, wcale nie musisz jechać na drugi koniec Warszawy, gdyż Targówek jest dzielnicą, w której obrębie znajduje się nasza szkoła jazdy.

Kompleksowe kursy dla przyszłych kierowców

Nasze kursy na prawo jazdy można realizować w ramach pakietu podstawowego lub rozszerzonego. Pakiet podstawowy obejmuje 30 godzin zajęć praktycznych (istnieje możliwość wykupienia kursu z automatyczną skrzynią biegów), natomiast w pakiecie rozszerzonym kursant otrzymuje 40 godzin jazd z instruktorem. W cenie obu pakietów znajdziesz również: 30 godzin zajęć teoretycznych, badania lekarskie, materiały szkoleniowe oraz egzaminy wewnętrzne. Oferta Ośrodka Szkolenia Kierowców Enigma obejmuje także jazdy doszkalające kierowane do kursantów pragnących lepiej przygotować się do egzaminu na prawo jazdy. Nauka jazdy w naszym Ośrodku Szkoleniowym to oferta dla wszystkich, którzy pragną pokonać barierę związaną z prowadzeniem samochodu i poczuć się za kółkiem bezpiecznie oraz pewnie.

Gdzie jesteśmy? Mieszkańców dzielnicy Warszawa Targówek zapraszamy do naszego Ośrodka Szkolenia Kierowców.